Přidat inzerát

Vítejte na Bazar-modanet.cz

Specializovaný inzertní portál

Inzerujte, prodávejte a nakupujte módu zdarma. Máte k dispozici specializované filtry, kategorie a prostředí, které je přímo uzpůsobené pro oblečení a módu. Pokud by Vám cokoliv nevyhovovalo, nebo si myslíte, že by mohlo být jinak a lépe, neváhejte nás kontaktovat.   Team modanet.cz

Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Kamašky
  Nové, mnou strojově pletené dětské kamaše. Velikost 74-80: délka 51cm, obvod pasu v klidu 45 cm, natažený 70cm. Barva: melír. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Materiál - bavlna + akryl. Vhodné i v zimě třeba pod kombinézu. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu, otočit do rubu, sušit volně položené.
 • Dívčí nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, fialová melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost: 3-8 let.
 • Nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, žlutobílý melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: 3-8 let.
 • Kojenecké kamašky
  Nové, mnou strojově pletené dětské kamaše. Velikost 74-80: délka 52cm, obvod pasu v klidu 42 cm, natažený 60cm. Barva: modrý melír. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Moji synové nosili v zimě kamašky i doma, ( nechtěli nosit punčošky ), a když šli ven, navlékli na ně např. nepromokavé šusťáky nebo oteplováky, dle počasí. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

  100% akryl.
 • Kojenecké kamašky - 2. jakost
  Nové, mnou strojově pletené, tenčí dětské kamaše, vhodné na jaro a podzim, nebo v zimě jako spodní vrstva třeba pod kombinézu. Velikost 62-68: délka 42cm, obvod pasu v klidu 42 cm, natažený 60cm. Barva: modrá, fialová, bílá melír. V pase je upravitelná pruženka. Materiál - 50% bavlna +50% akryl. Jsou prodávány se slevou, protože na zadním dílu je malá chyba ve vzoru, která nemá vliv na jejich funkčnost. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu, otočit do rubu, sušit volně položené.
 • Kojenecké kamašky
  Nové, mnou strojově pletené, tenčí dětské kamaše, vhodné na jaro a podzim, nebo v zimě jako spodní vrstva třeba pod kombinézu. Velikost 62-68: délka 42cm, obvod pasu v klidu 42 cm, natažený 60cm. Barva: modrá, fialová, bílá melír.. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Materiál - 50% bavlna +50% akryl. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu, otočit do rubu, sušit volně položené.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2 : obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 60cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 3 : obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 64cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Kamašky merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně zakončené, dětské merino kamaše. Vhodné i jako spodní vrstva třeba pod kombinézu, nebo na spaní. Velikost 62-68: délka 44cm. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Materiál 90% merino, 10% bavlna. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené
 • Kojenecké rukavičky merino
  Nové, mnou ručně pletené kojenecké rukavičky, jemné, české merino, zavazování na šňůrku.

  Velikost 1: cca 0-6 měsíců

  Doporučuji jemné praní.
 • Kojenecké rukavičky merino
  Nové, mnou ručně pletené kojenecké rukavičky, jemné, české merino - velmi teplé, zavazování na šňůrku.

  Velikost 2: 4-12 měsíců.

  Doporučuji jemné praní.
 • Velký teplý, ručně pletený rolák
  Nový, mnou ručně pletený, velký, teplý, pánský svetr. Velikost L-XXL: délka 72cm, šířka 68cm, vnitřní délka rukávu 52 cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

  50% vlna, 50% akryl
 • Merino čepice
  Nová, mnou strojově pletená velmi pružná čepice, 90% merino, 10% akryl. Vel. 8-12 let, dámská: výška 20cm, obvod hlavy 44-55cm. Doručuji jemné praní.
 • Jemný zip 14 cm
  Nový jemnější zip vhodný na sukně, šaty i halenky, délka 14 cm. K dispozici 1 ks od každé barvy, číslo barvy prosím napište do objednávky.
 • Návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, hnědo-smetanové, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni: výška 56cm, jde upravit nařasením.V horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská čepice s merinem
  Nová, mnou ručně pletená, pružná, teplá čepice, výška v klidu 22 cm, obvod hlavy 55-62 cm. hnědá, trochu tmavší než na fotografii. Doporučuji jemné praní, nejlépe v ruce a sušit volně položené.

  50% merino, 50% akryl.
 • Dětské merino kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně zakončené, dětské merino kamaše, trochu tmavší než na fotografii. Vhodné i jako spodní vrstva třeba pod kombinézu, nebo na spaní. Velikost 98: délka 55cm, obvod pasu v klidu 50 cm, natažený 70cm. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Materiál merino. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené.
 • Nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva oranžová, tmavší než na fotografii.Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 46cm, pro děti od 2 do 6let.
 • Dámské dlouhé návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni: výška 79cm, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 40% bavlna, 60% akryl, barva: antracitová.
 • Dámská čepice 50% merino
  Nová, mnou ručně pletená, pružná, teplá čepice, výška v klidu 23,5 cm, obvod hlavy 55-62 cm. černá s barevnými nopky. Doporučuji jemné praní, nejlépe v ruce a sušit volně položené.

  50% merino, 50% akryl.
 • Dámské návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, béžovo-světle hnědé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 57cm. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 40% bavlna, 60% akryl. Návleky je možno zakoupit i nesešité za cenu 240,-Kč. Pro tuto možnost mě prosím kontaktujte vnitřní poštou.
 • Dámská souprava s vlnou
  Nová,teplá, mnou ručně pletená, melírovaná souprava nákrčníku, který se dá 2x omotat kolem krku a univerzální čepice - hučky, obvod hlavy 55-62 cm. Barva: melír. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené. 20% vlna, 80% akryl.

 • Dámské návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, černé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 54cm. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. Návleky je možno zakoupit i nesešité za cenu 245,-Kč - pro tuto možnost prosím o kontakt přes dotaz na zboží.

  30% vlna, 70% akryl.
 • Dámské návleky na nohy 90% merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, barevné návleky na nohy, vhodné například k sukni nebo na legíny. Velikost uni : výška 51 cm, horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. 90% kmerino, 10% akryl. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Bazar-modanet online je zde pro Vás

Bazar-modanet.cz byl speciálně vyvinut inzerenty a obchodníky second hand a outlet textilu za účelem inzerce tohoto zboží. Na internetu se totiž nenachází žádná jiná specializovaná stránka, která by cílila na tuto komoditu - second hand a outlet. Všechny jsou zaměřeny spíše šířeji- www.mimibazar.cz , www.aukro.cz , www.hyperinzerce.cz , nebo naopak zase jiným směrem, jako například na auta www.sauto.cz atd.

Second hand a outlet má svá specifika, kterým musí být stránky přizpůsobeny. Musí zde být speciální filtry, kategorie atd.

Second hand není jako jiné zboží, které zadáte a prodáváte jej ve stovkách kusů. Je to právě naopak. Máte desítky, stovky či tisíce kusů second hand textilu a ty nafotíte, zadáte, popíšete a v okamžiku když je prodáte za pár korun, můžete začít znovu. Prodej second hand je velká dřina. Proto jsme se snažili tento web udělat tak, abychom všem, kteří chtějí prodat jen jeden kus oblečení, jakož i všem, kteří chtějí prodávat second hand v tisících kusech usnadnili práci. Aby se pro ně second hand stal příjemným zpestřením volného času, příjemným možná i pro jejich peněženku a mohli klidně na second handu online založit i živnost.

Při tvorbě tohoto webu second hand jsme mysleli hlavně na to, aby zákazníci a uživatelé měli co možná nejpříjemnější a nejintuitivnější prostředí pro vyhledávání v second hand a outlet textilu. 

Jsme teprve na začátku a pokud by jste cokoliv rádi opravili, upravili či doplnili do našeho specializovaného inzertního webu se second hand textilem, napište nám. Za všechny podněty předem děkujeme.  

 

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: