Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Natažený pas:
Dolní obvod hrudníku:
Velikost košíčku: 0 H
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou, zesílený spodní díl. Velikost 42-43. Doporučuji praní na 30 st.C

  40% vlna, 60% akryl
 • Velmi teplé ponožky s merinem
  Nové, mnou ručně pletené, teplé ponožky s merinem, zesílený spodní díl. Velikost 40-41, barva: černá s nopky. Doporučuji praní na 30 st.C.

  50% merino, 50% akryl.
 • Teplé kamaše
  Nové, velké, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, modro-fialovo -šedo-bílý melír, připomínající džínovinu. polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál 50%bavlna + 50%akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M: obvod pasu 62-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Dlouhé návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, šedo-modro-bílý melír. Velikost uni, výška 78cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 40% merino, 30% bavlna, 30% akryl
 • Dámské návleky na nohy 90% merino
  Nové, mnopu strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, barevné návleky na nohy, vhodné například k sukni nebo na legíny. Velikost uni : výška 43 cm, horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. 90% kmerino, 10% akryl. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, šedo-černé (více šedé než na fotografii), velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: výška 54cm, jde upravit nařasením, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 56 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka, materiál: 40% bavlna, 60% akryl. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené, velmi teplé ponožky s vlnou. Velikost 38-39, fialovo-hnědý melír, pružné, nestahují nohu. Materiál: 40% vlna + 60% akryl. Doporučuji jemné praní.
 • Velmi teplé kamaše s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, přizpůsobí se postavě, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 30% merino, 35% akryl, 35% bavlna, šedá+modrá melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené, velmi teplé ponožky s vlnou, barva: šedo-hnědý melír, 80% vlna + 20% akryl, velikost: 44-45. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Dámské punčochy
  Nové, krajkové, mnou ručně pletené, bezešvé, kotníčkové ponožky ze 100% bílé bavlny. Velikost: 36-37. Doporučuji praní na 30 st. C.
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky - 50% vlna+50%akryl. Velikost 40-41. Doporučuji praní na 30 st. C.
 • Dámské návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené, pružné návleky na nohy, světle modré se stříbrnou nitkou, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 46cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 20% vlna, 70% akryl, 10% polyester.
 • Dámské kalhoty
  Nové, velké, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% přírodní vlna, 20% akryl. Šedá melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, ručně zakončené, velmi pružné návleky na nohy, béžovo-hnědý melír, trochu světlejší než na fotografii. Velikost uni, výška 40cm, dá se upravit nařasením, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • 1392 Dívčí legíny Okay
  Celková délka 72cm vnitřní délka nohavice54 cm Přední sed25 cm Zadní sed35 cm Pas šířka37-45 cm Boky šířka cm Stehno šířka cm Dolní konec nohavice zn.okay velikost uvedená na štítku 42 materiál 95p 5 e Stav zánovní průhledné krajkové 3/4 legíny černé pozor 2 x dírka v místě za pasem na zadní straně-způsobená oblékáním
 • Pletené ponožky
  Ručně pletené teplejší ponožky, vhodné na běžné nošení i na spaní, nemají gumičky.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 52cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 53cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské kalhoty
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černý melír, viz. druhá fotografie, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M: obvod pasu 62-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Podprsenka bez raminek 34D Miraculous Victorias secret
  Nádherná tělová podprsenka která z větší objem až od dvě velikosti. Nosí se bez ramínek pod oblečení, má silikonové přichycení na těle, aby Nesjíždíjela dolů.Jako nová použitá pouze jednou, nesedí. K tomu jsou náhradní silikonové a i v barvě raminka.
 • Podprsenka bez raminek 34D Miraculous Victorias secret
  Nádherná tělová podprsenka která z větší objem až od dvě velikosti. Nosí se bez ramínek pod oblečení, má silikonové přichycení na těle, aby Nesjíždíjela dolů.Jako nová použitá pouze jednou, nesedí. K tomu jsou náhradní silikonové a i v barvě raminka.
 • Dámské návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, béžovo-hnědý melír. Velikost: výška 74cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská dlouhé návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, šedo-bílý melír. Velikost: výška 80cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy merino
  Nové,mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, fialový melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost: výška 34cm, obvod v klidu lem - 18cm, dá se natáhnout na 34cm, vzor v klidu 30cm, dá se natáhnout na 40cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: