Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Délka nohavice vnitřní:
Natažený pas:
Šířka přes boky:
Délka rukávu:
Obvod hlavy:
Obvod krku:
Dolní obvod hrudníku:
Velikost košíčku: 0 H
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Teplé kamaše
  Nové, velké, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, modro-fialovo -šedo-bílý melír, připomínající džínovinu. polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál 50%bavlna + 50%akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M: obvod pasu 62-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Dlouhá čepice s merinem
  Nová, mnou strojově pletená čepice je určená k nošení jako čepice, nebo jako čepice, která se dá omotat i kolem krku. Je dlouhá 100cm. Tato má dvojitý patentový lem, je velmi pružná. Obvod v klidu 32cm, dá se natáhnout na 60 cm. Barva černá. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené. 30% merino, 70% akryl
 • Merino nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva modrá melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 55cm, pro děti od 4 let, dámský.
 • Dámský nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený nákrčník - starší děti a dámský. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, fialová melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: 8 a více let.
 • Dlouhé návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, šedo-modro-bílý melír. Velikost uni, výška 78cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.

  40% merino, 30% bavlna, 30% akryl
 • Merino čelenka
  Nová, mnou ručně pletená čelenka z tmavě šedého, melírovaného merina, velmi pružný vzor. Obvod v klidu 47cm. obvod hlavy 52-60 cm, šířka 8 cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Sportovní podprsenka
  Nová, barva růžový melír - odpovídá prvním dvěma obrázkům, na figuríně se mi nepodařilo tu barvu zachytit
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2 : obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 60cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 3 : obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 64cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Dámský svetr s vlnou
  Dámský pletený, pružný svetřík nebo halenka. Velikost S,M: délka 64 cm, šířka 43 cm, vnitřní délka rukávu 43 cm. Lemy se samovolně kroutí. Doporučuji jemné ruční praní a sušit volně položené. Nekouše.

  75% vlna superwash, 25% polyamid
 • Dámský svetr
  Nový dámský pletený, pružný svetřík nebo halenka. Velikost M,L, možná i XL: délka 64 cm, šířka 49 cm, vnitřní délka rukávu 43 cm. Lemy se samovolně kroutí. Doporučuji jemné ruční praní a sušit volně položené. 75% vlna superwash, 25% polyamid. Nekouše.
 • Teplé kamaše s merinem a vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, fialová, oranžová, bílá - melír, polopatentový vzor. Velikost L,XL: délka 105cm, kamaše se trochu natáhnou, obvod pasu v klidu 62cm, obvod nataženého pasu až 100cm, v pase vyměnitelná pruženka. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.

  30% merino, 50% akryl, 20% vlna.
 • Teplé kamaše s merinem a vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, fialová, oranžová, bílá - melír, polopatentový vzor. Velikost M,L: délka 95cm, kamaše se trochu natáhnou, obvod pasu v klidu 56cm, obvod nataženého pasu až 95cm, v pase vyměnitelná pruženka. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené. 30% merino, 50% akryl, 20% vlna.
 • Merino čepice
  Nová, mnou strojově pletená velmi pružná čepice, 90% merino, 10% akryl. Vel. 8-12 let, dámská: výška 20cm, obvod hlavy 44-55cm. Doručuji jemné praní.
 • Návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, hnědo-smetanové, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni: výška 56cm, jde upravit nařasením.V horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Teplý nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 90% jehněčí vlna, 10% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: obvod v klidu 34cm, lze natáhnout na 64cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Teplé kamaše s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, tmavě šedo-černý melír, patentový vzor. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky, či jiné kalhoty. Velikost: L, obvod pasu 64-100cm v pase vyměnitelná pruženka. Materiál: 30% vlna, 70% akryl. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.
 • Dámská čepice s merinem
  Nová, mnou ručně pletená, pružná, teplá čepice, výška v klidu 22 cm, obvod hlavy 55-62 cm. hnědá, trochu tmavší než na fotografii. Doporučuji jemné praní, nejlépe v ruce a sušit volně položené.

  50% merino, 50% akryl.
 • Dámský svetr s vlnou
  Nový, dámský, mnou ručně pletený, teplý svetr. Velikost M-XL: délka 76cm, šířka 52cm, vnitřní délka rukávu 43cm. 50% vlna, 30% akryl, 20% bavlna. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené.
 • Dámská halenka New
  Pěkná, zřejmě nenošená, pružná halenka.
 • Velmi teplé kamaše s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, černá+tmavě modrá - melír, polopatentový vzor. Velikost M,L: délka 100cm, kamaše se trochu natáhnou, obvod pasu v klidu 58cm, obvod nataženého pasu až 100cm, v pase vyměnitelná pruženka. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.

  30% merino, 20% vlna, 50% akryl.
 • Pánská čepice s vlnou
  Nová, mnou strojově pletená, pružná čepice, tmavě modrý melír, 90% jehněčí vlna, 10% akryl. Trochu tmavší než na fotografii.

  Velikost 3 - Hučka: výška 28 cm, obvod v klidu 40cm, obvod hlavy 52-58cm.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Větší nákrčník s merinem
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 25% merino, 25% bavlna, 50% akryl, béžový melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 66cm, děti od 6 let, dámský, pánský.
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: