Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Natažený pas:
Šířka přes boky:
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, fialovo-hnědé, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: uni, výška 53cm, jde upravit nařasením, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.

  40% bavlna, 60% akryl
 • Návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, hnědo-smetanové, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni: výška 56cm, jde upravit nařasením.V horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské dlouhé návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni: výška 79cm, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 40% bavlna, 60% akryl, barva: antracitová.
 • Dámské návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, béžovo-světle hnědé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 57cm. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 40% bavlna, 60% akryl. Návleky je možno zakoupit i nesešité za cenu 240,-Kč. Pro tuto možnost mě prosím kontaktujte vnitřní poštou.
 • Dámské návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, černé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 54cm. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. Návleky je možno zakoupit i nesešité za cenu 245,-Kč - pro tuto možnost prosím o kontakt přes dotaz na zboží.

  30% vlna, 70% akryl.
 • Dámské návleky na nohy 90% merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, barevné návleky na nohy, vhodné například k sukni nebo na legíny. Velikost uni : výška 51 cm, horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. 90% kmerino, 10% akryl. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy 90% merino
  Nové, mnopu strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, barevné návleky na nohy, vhodné například k sukni nebo na legíny. Velikost uni : výška 43 cm, horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. 90% kmerino, 10% akryl. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené, pružné návleky na nohy, světle modré se stříbrnou nitkou, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 46cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 20% vlna, 70% akryl, 10% polyester.
 • Teplá souprava
  Nová, mnou ručně pletená, teplá souprava delší čepice a návleků na ruce a nohy s vlnou : 70%akryl, 20%vlna, 10%polyester.

  Velikost čepice: obvod hlavy 54-60cm, délka 25cm. Návleky na nohy: délka 41cm, návleky na ruce: délka 23cm.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dlouhé návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, černo-šedý melír. Velikost: výška 78cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské dlouhé návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, černo-šedé, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni: výška 80cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 100% akryl.
 • Dámské návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni, černo-šedé. Velikost uni: výška 62cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, černo-khaki melír. Velikost uni: výška 80cm, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, černo-šedé, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni: výška 81cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni, šedo-černé. Velikost: výška 60cm, délku lze upravit nařasením, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni, černé. Velikost: výška 58cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 20% vlna, 80% akryl.
 • Dámská sukně s vlnou
  Nová, mnou strojově pletená dámská sukně. Je pletena velmi pružným, polopatentovým vzorem, takže se přizpůsobí postavě, barva černá. Na boku má malý rozparek a v pase upravitelnou pruženku. Velikost S, možná M: délka 51cm, obvod pasu v klidu 68cm, dá se natáhnout na 88cm. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené.
 • Dámská sukně s vlnou
  Nová, mnou strojově pletená dámská sukně. Je pletena velmi pružným, polopatentovým vzorem, takže se přizpůsobí postavě, barva černá. Na boku má malý rozparek a v pase upravitelnou pruženku. Velikost M, možná L: délka 55cm, obvod pasu v klidu 76cm, dá se natáhnout na 100cm. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené. 20% vlna, 80% akryl.
 • Dámské návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené návleky na nohy. Velikost: výška 38cm, obvod v klidu 20cm, roztažený 31cm, měřím jen lemy, vzor mezi nimi je velmi pružný. Návleky mají ohrnuté lemy. Doporučuji jemné praní.
 • Dámská návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, šedo-bílý melír. Velikost uni, výška 76cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • 899 Dámská sukně
  Podrobný popis zboží 899 celková délka je 91 cm-měřena boční část pas 2 x 35 cm boky 2 x 46 cm šířka plně dole je 2 x 49 cm v místě kde končí rozparek měří 2 x 47 cm rozparek je dlouhý 44 cm zn. MEISTER JEANS VEL.30 SLOŽENÍ 97 % bavlna 3 % lykra VELIKOST: 30
 • 0892 Dámská ,dívčí holčičí krátká modrá sukně značky Papaya velikost 12 (40)
  Papaya modrá společenská sukně s podšívkou

  Měřená podšívka ( je užší než vrchní díl) = bok 2 x 54 cm,úplně dole také 2 x 54 cm
  v pase je 2 x 41 cm
  délka celkem 39 cm
  Materiál :63% polyester 34 % viskóza a 3 % elastan
  podšívka polyester
  barva modrá
 • 0891 Dámská sukně Atmosphere
  Podrobný popis zboží 891 celková délka 38,5 cm //vvnitřní délka je 5 cm šířka pas 2 x 36-49 cm přední sed 36 cm//zadní sed 39 cm vel.40 100% polyester zn Atmosphere šířka úplně dole 2 x cca cm rukáv -délka od krku 76 cm od ramene 62 cm od podpaží 43 průramek 33 cm materiál nevím bez označení něco jako bavlna jemná na dotek ,podšívka asi polyester výplň lehká manžeta, 2 x 15,5 cm VELIKOST: M ZNAČKA: ATMOSPHERE VELIKOST: 40
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: