Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Věk (roky):
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Větší nákrčník s merinem
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 25% merino, 25% bavlna, 50% akryl, béžový melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 66cm, děti od 6 let, dámský, pánský.
 • Merino nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva růžová.Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 46cm, pro děti od 2 do 6let.
 • Nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva oranžová, tmavší než na fotografii.Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 46cm, pro děti od 2 do 6let.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, dětský větší, nebo dámský nákrčník. Velmi pružný. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 58cm, věk od 10 let, dámský
 • Dámská, dětská šála vlna superwash
  Nová mnou strojově pletená, pružná, šála světle modrá šedá. Velikost: délka 132cm, šířka 10cm. Dětská, dámská. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nový mnou strojově pletený, ručně zakončený,pružný nákrčník, černá melír, obvod v klidu 22cm, natažený až 52cm. Děti od 6 let, dámský.

  K nákrčníku lze dokoupit i čepici.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dívčí šála
  Nová, strojově pletená, ručně dokončená, pružná, dětská šála.Velikost: délka 107cm, šířka 10cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.

 • Dívčí šála sleva ze 60,-
  Nová, strojově pletený, ručně dokončený, dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2: obvod v klidu 15cm, lze natáhnout na 56cm, věk cca od 4 do 8 let.
 • Dívčí šála
  Nový, mnou strojově pletený nákrčník, který lze přetáhnout i na hlavu. Rozměry v klidu: obvod v klidu 48 cm, dá se natáhnout na 58cm, délka bez ohrnutí 48 cm, hnědo-bílý melír. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený nákrčník, který lze přetáhnout i na hlavu. Rozměry v klidu: obvod v klidu 50 cm, dá se natáhnout na 62cm, délka bez ohrnutí 60 cm, bílý s malými barevnými nopky. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

 • Dívčí čepice
  Nový, mnou strojově pletený nákrčník, který lze přetáhnout i na hlavu. Rozměry v klidu: obvod v klidu 44 cm, dá se natáhnout na 55cm, délka bez ohrnutí 54 cm, béžová. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dívčí šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná, střední šála.Velikost: délka 100cm, šířka 10cm. K šále je možno koupit i čepičku ze stejného materiálu. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná, střední šála bílé barvy. Velikost: délka 110cm, šířka 10cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná šála béžové barvy. Velikost: délka 183cm, šířka 10cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nová, mnou strojově pletená, kulatá, pružná šála fialové barvy. Pletená je patentovým vzorem 1:1. Rozměr: 150x25cm. Dá se omotat kolem krku, nebo 1x kolem krku a přehodit přes hlavu.
 • Dámská šála výprodej
  Nová, mnou strojově pletená, kulatá, pružná šála hnědo-bílé barvy. Pletená je patentovým vzorem 1:1. Rozměr: 140x26cm. Dá se omotat kolem krku, nebo 1x kolem krku a přehodit přes hlavu.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, pruhovaný nákrčník, dětský, dámský, malé děti ho omotají 3x, větší děti a dámy 2x, nebo 1x s přehodit přes hlavu.. Obvod 120 cm, výška 30-40 cm, kraje se samovolně kroutí, materiál: 100% merino. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Šátky
  Černostříbrný lehoučký šátek (180 x 50 cm).

  Lehoučký modrý leopardí šátek (98 x 98 cm).

  Vlněný šál káro (150 x 28 cm + střapce).

  Leopardí černofialový lehoučký šál / šátek (délka bez třásní 180 cm).

  Cena je uvedena za 1 ks. Všechny v super stavu.
 • Dámská šála
  Který? Mnou ručně pletené nákrčníky, dětské a dámské, malé děti ho omotají 3x, větší děti a dámy 2x. Požadovanou barvu napište do objednávky. Modrý: obvod 116 cm, výška 18 cm, materiál: 50% akryl, 50% bavlna, dětská řetízkovaná příze. Růžový: obvod 96 cm, výška 20 cm, materiál: dětský akryl Neónový: obvod 102 vm, výška 20 cm, materiál: akryl. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce v pracím sáčku, mírně odstředit a sušit volně položené.
 • Chlapecká šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva hnědá. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 28cm, lze natáhnout na 54cm, děti 4-8 let.

  V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.

 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 50% bavlna, 50% akryl, barva růžový melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 56cm, pro starší děti, dámský.

  Velikost 3: obvod v klidu 34cm, natažený až 64cm, dámský, starší děti.

  Požadovanou velikost napište do objednávky.
 • Dívčí šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 50% akryl, 50% bavlna, barva růžový melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 48cm, pro děti od 2 do 6 let.

 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva matná oranžová, tmavší než na fotografii.Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 56cm, pro starší děti, dámský.

  Velikost 3: obvod v klidu 34cm, natažený až 60cm, dámský, starší děti.

  Požadovanou velikost napište do objednávky.

Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: