Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Věk (roky):
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Dětský, menší dámský nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 90% jemné, české merino, 10% akryl, šedá - melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 22cm, lze natáhnout na 55cm, pro děti 4-12 let, menší dámský.
 • Dámský, dětský nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně zakončený, pružný nákrčník, obvod v klidu 24cm, natažený až 52cm. 6-12 let, dámský. Nekouše.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

  90% merino, 10% akryl.
 • Merino nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva modrá melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 55cm, pro děti od 4 let, dámský.
 • Nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva modrá, melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: obvod v klidu 28cm, lze natáhnout na 50cm,pro děti 3-10let.
 • Merino nákrčník
  Nový mnou strojově pletený, ručně dokončený, dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, světle modro-bílý melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 23cm, lze natáhnout na 52cm, děti od 2 do 6 let.

  V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2 : obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 60cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 3 : obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 64cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Dámský, pánský nákrčník s vlnou
  Strojově pletený, ručně dokončený, větší, pružný nákrčník. Barva černá. 20% vlna, 80% akryl. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 58cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Pánská šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná šála, tmavě modrá - melír. Velikost: délka 120cm, šířka 12cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 90% jehněčí vlna, 10% akryl.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál microakryl, černý. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 60cm, starší děti, dámský, pánský.
 • Dámská, dětská šála vlna superwash
  Nová mnou strojově pletená, pružná, šála světle modrá šedá. Velikost: délka 132cm, šířka 10cm. Dětská, dámská. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nový mnou strojově pletený, ručně zakončený,pružný nákrčník, černá melír, obvod v klidu 22cm, natažený až 52cm. Děti od 6 let, dámský.

  K nákrčníku lze dokoupit i čepici.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Pánská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, velký nákrčník. Odvod v klidu 38cm, natažený až 68 cm. Doporučuji jemné praní.
 • Dámská šála
  Strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva šedá. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2: obvod v klidu 30 cm, lze natáhnout na 60 cm, starší děti, dámský, pánský. V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva hnědá. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 58cm, děti od 8 let, dámský. Velikost 3: obvod v klidu 32cm, lze natáhnout na 64cm, starší děti, dámský, pánský. V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Chlapecká šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva hnědá. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 28cm, lze natáhnout na 54cm, děti 4-8 let.

  V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.

 • Chlapecká šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva modrá+bílá melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 55cm, pro děti od 4 let, dámský.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva tmavá modrá, tmavší než na fotografii. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: obvod v klidu 32cm, lze natáhnout na 62cm, pro starší děti, dámský, pánský.

Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: