Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Věk (roky):
Věk (měsíce):
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Dívčí šála
  Strojově pletený, ručně dokončený, dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 50cm, věk cca 2-6let.
 • Dívčí šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná, střední šála.Velikost: délka 100cm, šířka 10cm. K šále je možno koupit i čepičku ze stejného materiálu. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná, střední šála bílé barvy. Velikost: délka 110cm, šířka 10cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Který? Mnou ručně pletené nákrčníky, dětské a dámské, malé děti ho omotají 3x, větší děti a dámy 2x. Požadovanou barvu napište do objednávky. Modrý: obvod 116 cm, výška 18 cm, materiál: 50% akryl, 50% bavlna, dětská řetízkovaná příze. Růžový: obvod 96 cm, výška 20 cm, materiál: dětský akryl Neónový: obvod 102 vm, výška 20 cm, materiál: akryl. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce v pracím sáčku, mírně odstředit a sušit volně položené.
 • Dívčí šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 50% akryl, 50% bavlna, barva růžový melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 48cm, pro děti od 2 do 6 let.

 • Dívčí šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva bílá, přírodní. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 1: obvod v klidu 28cm, lze natáhnout na 50cm, pro děti 2 - 10 let. Velikost 2: obvod v klidu 32cm, lze natáhnout na 55cm, pro děti od 8 let, dámský. Do objednávky napište požadovanou velikost. V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Šaty 62-68
  2 krát vzaté, jako nové, úasné, velikost uvedená 2-4M, ale vydrží určitě déle
 • Chlapecká šála
  Dětská ( kojenecká) hnědá šála, menší.
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: