Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Natažený pas:
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené, velmi teplé ponožky s vlnou. Velikost 38-39, fialovo-hnědý melír, pružné, nestahují nohu. Materiál: 40% vlna + 60% akryl. Doporučuji jemné praní.
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 48-49, zesílený spodní díl, barva: černo-šedo-měděný melír - ve skutečnosti jsou tmavší než na fotografii. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 46-47, barva: černo-šedo-měděný melír - ve skutečnosti jsou tmavší než na fotografii. Doporučuji praní na 30 st.C.

 • Dámské, pánské teplé kamaše
  Nové, velké, strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, bílo-tmavě modrý-oranžový melír, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M,L: obvod pasu 70-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené. 50% bavlna, 50% akryl.
 • Dámské, pánské kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černo-oranžový melír, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M: obvod pasu 62-85 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Dámské kalhoty
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černý melír, viz. druhá fotografie, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M: obvod pasu 62-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Dámské kalhoty
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% přírodní vlna, 20% akryl. Šedá melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M: délka 110cm,obvod pasu v klidu 66cm, obvod nataženého pasu až 106 cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, velmi teplé, mnou ručně pletené, bezešvé ponožky, z vícenásobné příze. Pletené pružným vzorem - patentem. Barva: melír, trochu tmavší než na fotografii. Velikost 42-43. Praní na 30 st.C.
 • Pánské, chlapecké ponožky
  Nové, teplé, mnou ručně pletené, bezešvé ponožky, z vícenásobné příze. Pletené pružným vzorem - patentem. Barva: melír. Velikost 46-47. Praní na 30 st.C.
 • Pánské trenýrky eKAPO
  Pohodlné pánské trenýrky eKAPO. Materiál trenýrek splňuje nároky na značkové prádlo, střih je volný a vzdušný. Velikost odpovídá českým normám a dostupné jsou také nadměrné velikostí. Vzor je moderní a navíc elegantní. Kvalitní šití podléhá nejvyššímu stupni kontroly. Více informací o trenýrkách na stránkách
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: