Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Natažený pas:
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Teplé kamaše
  Nové, velké, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, modro-fialovo -šedo-bílý melír, připomínající džínovinu. polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál 50%bavlna + 50%akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M: obvod pasu 62-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Teplé kamaše s merinem a vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, fialová, oranžová, bílá - melír, polopatentový vzor. Velikost L,XL: délka 105cm, kamaše se trochu natáhnou, obvod pasu v klidu 62cm, obvod nataženého pasu až 100cm, v pase vyměnitelná pruženka. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.

  30% merino, 50% akryl, 20% vlna.
 • Teplé kamaše s merinem a vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, fialová, oranžová, bílá - melír, polopatentový vzor. Velikost M,L: délka 95cm, kamaše se trochu natáhnou, obvod pasu v klidu 56cm, obvod nataženého pasu až 95cm, v pase vyměnitelná pruženka. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené. 30% merino, 50% akryl, 20% vlna.
 • Teplé kamaše s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, tmavě šedo-černý melír, patentový vzor. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky, či jiné kalhoty. Velikost: L, obvod pasu 64-100cm v pase vyměnitelná pruženka. Materiál: 30% vlna, 70% akryl. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.
 • Velmi teplé kamaše s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, černá+tmavě modrá - melír, polopatentový vzor. Velikost M,L: délka 100cm, kamaše se trochu natáhnou, obvod pasu v klidu 58cm, obvod nataženého pasu až 100cm, v pase vyměnitelná pruženka. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.

  30% merino, 20% vlna, 50% akryl.
 • Pletené kamaše s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, přizpůsobí se postavě, patentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% akryl , 20% vlna, černé. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost L,XL. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

  Možno poslat přes zásilkovnu na výdejní místo za 65,-Kč.
 • Teplé kamaše s vlnou XXL
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, teplé, pružné kamaše, patentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál: 30% vlna, 70% akryl, černo-šedý melír. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Teplé kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, přizpůsobí se postavě, patentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% akryl , 20% vlna. Šedo-černý melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost XL,XXL: délka 120cm, obvod pasu až 130cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Velmi teplé ponožky 50% vlna
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 46-47, barva: melír, 50% vlna, 50% akryl. Doporučuji jemné praní na 30 st.
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené, velmi teplé ponožky s vlnou. Velikost 38-39, fialovo-hnědý melír, pružné, nestahují nohu. Materiál: 40% vlna + 60% akryl. Doporučuji jemné praní.
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené, velmi teplé ponožky s vlnou, barva: šedo-hnědý melír, 80% vlna + 20% akryl, velikost: 44-45. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Teplé kamaše s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, přizpůsobí se postavě, patentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 30% merino, 35% akryl, 35% bavlna, šedá+modrá melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost L,XL. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Velmi teplé ponožky
  Teplé, mnou ručně pletené, bezešvé ponožky, vhodné na běžné nošení, k televizi nebo i do pracovních bot. Pletené pružným vzorem - patentem, z vícenásobné příze. Barva: melír. Velikost 42-43. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Teplé ponožky s vlnou a merinem
  Nové, mnou ručně pletené, teplé ponožky s vlnou a merinem, zesílený spodní díl. Velikost 40-41, barva: zelená, měděná, bílá melír. Doporučuji praní na 30 st. C. V nabídce
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky - 50% vlna+50%akryl. Velikost 40-41. Doporučuji praní na 30 st. C.
 • Dámské kalhoty
  Nové, velké, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% přírodní vlna, 20% akryl. Šedá melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 44-45, zesílený spodní díl, barva: černo-šedo-měděný melír - ve skutečnosti jsou tmavší než na fotografii. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 48-49, zesílený spodní díl, barva: černo-šedo-měděný melír - ve skutečnosti jsou tmavší než na fotografii. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 46-47, barva: černo-šedo-měděný melír - ve skutečnosti jsou tmavší než na fotografii. Doporučuji praní na 30 st.C.

 • Dámské, pánské kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, přizpůsobí se postavě, patentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% akryl , 20% vlna, černé. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Pánské kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velké, pružné kamaše. Materiál 80% přírodní vlna, 20% akryl. Hnědo-béžový melír. Jak vypadají oblečené ukazuje 3. ilustrační fotografie, kde jsou nafocené v šedém melíru. Vhodné na normální nošení, ale i v zimě jako teplé spodky např. pod montérky, či jiné kalhoty. Velikost maxi - XXL-XXXL. Možno i na pevnější postavu. Doporučuji jemné praní. 80% přírodní vlna, 20% akryl.
 • Dámské, pánské teplé kamaše
  Nové, velké, strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černo-oranžový melír, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M,L: obvod pasu 70-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené. 50% bavlna, 50% akryl.
 • Dámské, pánské kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černo-oranžový melír, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M: obvod pasu 62-85 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: