Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Natažený pas:
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Pánské kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, velké, pružné kamaše. Materiál 80% přírodní vlna, 20% akryl. Hnědo-béžový melír. Jak vypadají oblečené ukazuje 3. ilustrační fotografie, kde jsou nafocené v šedém melíru. Vhodné na normální nošení, ale i v zimě jako teplé spodky např. pod montérky, či jiné kalhoty. Velikost maxi - XXL-XXXL. Možno i na pevnější postavu. Doporučuji jemné praní. 80% přírodní vlna, 20% akryl.
 • Dámské, pánské teplé kamaše
  Nové, velké, strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černo-oranžový melír, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M,L: obvod pasu 70-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené. 50% bavlna, 50% akryl.
 • Dámské, pánské kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černo-oranžový melír, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M: obvod pasu 62-85 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Velmi teplé ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou se pevnějším spodním dílem. Trochu světlejší než na fotografii. Velikost 44-45. Doporučuji praní na 30 st.C. 80% vlna, 20% akryl.
 • Pánské kamaše merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, přizpůsobí se postavě, patentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% merino , 20% akryl. Cihlovo-zelený melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost L,XL: délka 102cm, obvod pasu až 100 cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Ručně pletené ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 46-47, barva: šedo-černý melír. Ponožky mají zesílený spodní díl i s patou. Doporučuji praní na 30 st.C. 80% vlna, 20% akryl.
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou, merinem a akrylem. Velikost 44-45. Doporučuji praní na 30 st.C. Více na
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou, merinem a akrylem. Velikost 44-45. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Pánské kalhoty
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, přizpůsobí se postavě, patentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% vlna , 20% akryl. Šedo-bílý melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost XL,XXL: délka 120cm, obvod pasu až 130cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámské, pánské teplé kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, tmavě černo-šedý melír, viz. 2. fotografie, patentový vzor. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost: L, obvod pasu 66-102cm v pase vyměnitelná pruženka. Materiál: akryl. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.
 • Dámské kalhoty
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, béžovo-černý melír, viz. druhá fotografie, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M: obvod pasu 62-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.
 • Dámské kalhoty
  Nové, velké, mnou pletené pružné kamaše. Materiál 70% přírodní vlna, 30% akryl, šedý melír. Velikost L-XL: délka 113cm,obvod pasu v klidu 70cm, obvod nataženého pasu až 115 cm. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky, či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní.
 • Dámské kalhoty
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka. Materiál 80% přírodní vlna, 20% akryl. Šedá melír. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost M: délka 110cm,obvod pasu v klidu 66cm, obvod nataženého pasu až 106 cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Velmi teplé ponožky
  Nové, velmi teplé, mnou ručně pletené, bezešvé ponožky, z vícenásobné příze. Pletené pružným vzorem - patentem. Barva: melír, trochu tmavší než na fotografii. Velikost 42-43 Velikost 46-47, k dispozici jsou 2 páry. Praní na 30 st.C. Cena za 1 pár. Požadovanou velikost napište do objednávky.
 • Dámské punčochy
  Nové, velmi teplé, mnou ručně pletené, bezešvé ponožky, z vícenásobné příze. Pletené pružným vzorem - patentem. Barva: melír, trochu tmavší než na fotografii. Velikost 42-43. Praní na 30 st.C.
 • Dámské velmi teplé ponožky
  Nové velmi teplé, mnou ručně pletené, bezešvé ponožky, z vícenásobné příze. Pletené pružným vzorem - patentem. Barva: melír. Velikost 36-37. Praní na 30 st.C.

 • Pánské, chlapecké ponožky
  Nové, teplé, mnou ručně pletené, bezešvé ponožky, z vícenásobné příze. Pletené pružným vzorem - patentem. Barva: melír. Velikost 46-47. Praní na 30 st.C.
 • Pánské kalhoty
  Nové, mnou pletené, velmi pružné kamaše, obvod pasu 70-104 cm. Cena za 1 ks,
 • Dámské kalhoty
  Nové, mnou pletené, velké, teplé kamaše. Obvod pasu 65-105 cm. Černo-šedý melír. Dají se použít nejen na běžné nošení, ale i jako teplé spodní prádlo.
 • Pánské trenýrky eKAPO
  Pohodlné pánské trenýrky eKAPO. Materiál trenýrek splňuje nároky na značkové prádlo, střih je volný a vzdušný. Velikost odpovídá českým normám a dostupné jsou také nadměrné velikostí. Vzor je moderní a navíc elegantní. Kvalitní šití podléhá nejvyššímu stupni kontroly. Více informací o trenýrkách na stránkách
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: