Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Inkontinenční vložky pro seniory MoliMed XL 9 balení
  Prodám 9 balení (1 balení - 14 kusů) inkontinenčních vložek (vhodné pro seniory) MoliMed Premium Midi od firmy Hartmann. Cena za 1 balení 80 Kč, 9 balení celkem za 720 Kč. Tel. 604939655, Praha 5.
 • Inkontinenční natahovací kalhotky pro seniory MoliCare XL
  Prodám inkontinenční natahovací kalhotky pro seniory MoliCare Mobile vel. XL, ideal-fit od firmy Hartmann, 1 balení (14 kusů) za 350 Kč. Vypadají jako běžné spodní prádlo, prodyšný materiál. Tel. 604939655, Praha 5.
 • Toaletní pojízdné křeslo pro seniory Meyra
  Prodám za 2000 Kč pojízdné toaletní křeslo pro seniory zn. Meyra:4x otočná kolečka (zadní kolečka vybavena nášlapnou brzdou). Přední odklopné a odnímatelné stupačky. Odnímatelné polstrování sedu pro použití jako WC. Toaletní nádoba s víkem. Umožní nájezd nad toaletní mísu, pokud to prostor umožňuje. Tel. 604939655, Praha 5.
 • Raselinovy polstarek
  Rašelinový polštářek Kód produktu:AD11Vaše cena:279,00 Kč Tepelná terapie působí při při bolestech zad a kloubů, svalů při bolestech ledvin při žlučníkových záchvatech při poruchách prokrvení při bolestivé menstruaci Jedná se o jakýsi "vylepšený termofor", který je však místo vody plněn přírodní rašelinovou směsí, což zaručuje udržení teploty po několikanásobně delší dobu. Nahřívá se v mikrovlnné troubě nebo troubě. Jeho použití je jednoduché a bezpečné. Po nahřátí dodává příjemné teplo. Lze jej použí
 • Masážní drbátko zn. Manufaktura
  K dispozici drbátko na hlavu (délka 23 cm) a na záda (30×12 cm). Cena uvedena za 1 ks.

  Drbátko na hlavu dodám v originálním balení (bez víčka), drbátko na záda volně.

 • Epilátor
  nový Braun Silk epil Soft Perfection epilátor - oranžový. se speciálními výstupky SoftLift Velmi jemná epilace díky jedinečnému rozložení pinzet v řadách po jedné Standartní rozmístění 20-ti pinzet Masážní nástavec pro zmírnění bolesti Provoz na síť 220 V Barva: oranžová, dvourychlostní Standartní epilační hlava Masážní nástavec pro epilační hlavu čisticí kartáček Síťový zdroj 240 V Český návod
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: