Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2 : obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 60cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 3 : obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 64cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Větší nákrčník s merinem
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 25% merino, 25% bavlna, 50% akryl, béžový melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 66cm, děti od 6 let, dámský, pánský.
 • Velký nákrčník s merinem
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 50% merino, 50% akryl, barva černá + hnědá melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: obvod v klidu 36cm, lze natáhnout na 66cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Dámský, pánský nákrčník s vlnou
  Strojově pletený, ručně dokončený, větší, pružný nákrčník. Barva černá. 20% vlna, 80% akryl. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 58cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Teplá šála unisex
  Bez vady.
  Délka 170 cm + 11 cm střapce na každé straně, šířka 33 cm.
 • Pánská šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná šála, tmavě modrá - melír. Velikost: délka 120cm, šířka 12cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené. 90% jehněčí vlna, 10% akryl.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál microakryl, černý. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 60cm, starší děti, dámský, pánský.
 • Pánská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, velký nákrčník. Odvod v klidu 38cm, natažený až 68 cm. Doporučuji jemné praní.
 • Dámská šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná šála béžové barvy. Velikost: délka 183cm, šířka 10cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva šedá. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2: obvod v klidu 30 cm, lze natáhnout na 60 cm, starší děti, dámský, pánský. V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva hnědá. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 58cm, děti od 8 let, dámský. Velikost 3: obvod v klidu 32cm, lze natáhnout na 64cm, starší děti, dámský, pánský. V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva tmavá modrá, tmavší než na fotografii. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: obvod v klidu 32cm, lze natáhnout na 62cm, pro starší děti, dámský, pánský.

Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: