Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2 : obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 60cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 3 : obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 64cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Teplá šála unisex
  Bez vady.
  Délka 170 cm + 11 cm střapce na každé straně, šířka 33 cm.
 • Pánská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, velký nákrčník. Odvod v klidu 38cm, natažený až 68 cm. Doporučuji jemné praní.
 • Dámská šála
  Nová, mnou strojově pletená, ručně dokončená, pružná šála béžové barvy. Velikost: délka 183cm, šířka 10cm. Doporučuji ruční praní nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, barva tmavá modrá, tmavší než na fotografii. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: obvod v klidu 32cm, lze natáhnout na 62cm, pro starší děti, dámský, pánský.

Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: