Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Věk (roky):
Věk (měsíce):
Stav: Nový Špatný
Délka nohavice vnitřní:
Natažený pas:
Šířka přes boky:
Délka rukávu:
Obvod hlavy:
Obvod krku:
Dolní obvod hrudníku:
Velikost košíčku: 0 H
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Dětský, menší dámský nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, menší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 90% jemné, české merino, 10% akryl, šedá - melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 22cm, lze natáhnout na 55cm, pro děti 4-12 let, menší dámský.
 • Dámská, dětská čepice merino
  Nová, mnou strojově pletená velmi pružná čepice. Vel. 6-12 let: výška 19cm, obvod hlavy 50-55cm. Doručuji jemné praní.

  90% merino, 10% akryl
 • Pánská čepice merino
  Nová, mnou strojově pletená, pružná, delší čepice, tmavě modrá, 90% merino, 10% akryl, výška 23 cm, obvod hlavy 58-65cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Pánská čepice merino
  Nová, mnou strojově pletená, pružná, delší čepice,šedá, 90% merino, 10% akryl, výška 23 cm, obvod hlavy 58-65cm.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámský, dětský nákrčník
  Nové strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál akryl, barva cihlová s lesklou nitkou, trochu tmavší než na fotografii. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 28cm, lze natáhnout na 60cm, pro děti od 8 let, dámský.

  V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Pánská čepice merino
  Nová, mnou strojově pletená, pružná čepice s dvojitým lemem, šedá - melír, 90% merino, 10% akryl, výška 22 cm, obvod hlavy 53-60cm.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámský, dětský nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně zakončený, pružný nákrčník, obvod v klidu 24cm, natažený až 52cm. 6-12 let, dámský. Nekouše.

  Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

  90% merino, 10% akryl.
 • Merino nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva modrá melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 30cm, lze natáhnout na 55cm, pro děti od 4 let, dámský.
 • Návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, fialovo-hnědé, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: uni, výška 53cm, jde upravit nařasením, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.

  40% bavlna, 60% akryl
 • Dětský nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: 3-6 let.
 • Nákrčník merino
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, barva modrá, melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: obvod v klidu 28cm, lze natáhnout na 50cm,pro děti 3-10let.
 • Dámská čepice s vlnou
  Nová, mnou ručně pletená, pružná, teplá hučka, výška 25 cm, obvod hlavy 52-60 cm, Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Merino nákrčník
  Nový mnou strojově pletený, ručně dokončený, dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% merino, světle modro-bílý melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 1: obvod v klidu 23cm, lze natáhnout na 52cm, děti od 2 do 6 let.

  V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.
 • Dlouhá čepice s merinem
  Nová, mnou strojově pletená čepice je určená k nošení jako čepice, nebo jako čepice, která se dá omotat i kolem krku. Je dlouhá 100cm. Tato má dvojitý patentový lem, je velmi pružná. Obvod v klidu 32cm, dá se natáhnout na 60 cm. Barva černá. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené. 30% merino, 70% akryl
 • Kamašky
  Nové, mnou strojově pletené dětské kamaše. Velikost 74-80: délka 51cm, obvod pasu v klidu 45 cm, natažený 70cm. Barva: melír. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Materiál - bavlna + akryl. Vhodné i v zimě třeba pod kombinézu. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu, otočit do rubu, sušit volně položené.
 • Dámský nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený nákrčník - starší děti a dámský. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, fialová melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: 8 a více let.
 • Dívčí nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, fialová melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost: 3-8 let.
 • Nákrčník
  Nový, mnou strojově pletený dětský nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% akryl, žlutobílý melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost: 3-8 let.
 • Kojenecké kamašky
  Nové, mnou strojově pletené dětské kamaše. Velikost 74-80: délka 52cm, obvod pasu v klidu 42 cm, natažený 60cm. Barva: modrý melír. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Moji synové nosili v zimě kamašky i doma, ( nechtěli nosit punčošky ), a když šli ven, navlékli na ně např. nepromokavé šusťáky nebo oteplováky, dle počasí. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.

  100% akryl.
 • Kojenecké kamašky - 2. jakost
  Nové, mnou strojově pletené, tenčí dětské kamaše, vhodné na jaro a podzim, nebo v zimě jako spodní vrstva třeba pod kombinézu. Velikost 62-68: délka 42cm, obvod pasu v klidu 42 cm, natažený 60cm. Barva: modrá, fialová, bílá melír. V pase je upravitelná pruženka. Materiál - 50% bavlna +50% akryl. Jsou prodávány se slevou, protože na zadním dílu je malá chyba ve vzoru, která nemá vliv na jejich funkčnost. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu, otočit do rubu, sušit volně položené.
 • Kojenecké kamašky
  Nové, mnou strojově pletené, tenčí dětské kamaše, vhodné na jaro a podzim, nebo v zimě jako spodní vrstva třeba pod kombinézu. Velikost 62-68: délka 42cm, obvod pasu v klidu 42 cm, natažený 60cm. Barva: modrá, fialová, bílá melír.. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Materiál - 50% bavlna +50% akryl. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu, otočit do rubu, sušit volně položené.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu. Velikost 2 : obvod v klidu 24cm, lze natáhnout na 60cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Nákrčník s vlnou
  Nový, mnou strojově pletený, ručně dokončený, větší nákrčník. Velmi pružný. Materiál 75% vlna superwash, 25% akryl, barva šedá+tmavě modrá, melír. Když zapomenete roušku, dá se jako náhradní řešení přetáhnout i přes pusu a nos, ale není určen jako stálá náhrada roušky. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 3 : obvod v klidu 26cm, lze natáhnout na 64cm, pro starší děti, dámský, pánský.
 • Kamašky merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně zakončené, dětské merino kamaše. Vhodné i jako spodní vrstva třeba pod kombinézu, nebo na spaní. Velikost 62-68: délka 44cm. Pleteny jsou pružným vzorem: polopatentem. V pase je upravitelná pruženka. Materiál 90% merino, 10% bavlna. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: