Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Věk (roky):
Stav: Nový Špatný
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • 0770Pěnová razítka v sadě Abeceda (30ks)
  Popis: Sada pěnových razítek na textil 30ks. Velikosti: 2x3cm až 2,5x3cm. Tato razítka se dají použít při potisku na textil Na talířek nebo na speciální tác nanesete barvu na textil v tenké vrstvě. Razítko položte na tác s barvou (namočte v barvě). Barva musí být na talířku ve velmi tenké vrstvě. Otiskněte na textil. Postupujte dle instrukcí dané barvy na textil (např. zažehlete). Nevhodné pro děti do 3 let.
 • 0769Pěnová razítka v sadě Dopravní prostředky (7ks)
  Popis: Sada pěnových razítek na textil 7ks. Velikosti: 5x2,5cm až 9x8,5cm. Tato razítka se dají použít při potisku na textil Na talířek nebo na speciální tác nanesete barvu na textil v tenké vrstvě. Razítko položte na tác s barvou (namočte v barvě). Barva musí být na talířku ve velmi tenké vrstvě. Otiskněte na textil. Postupujte dle instrukcí dané barvy na textil (např. zažehlete). Nevhodné pro děti do 3 let
 • 0768 Pěnová razítka v sadě Princezna (7ks)
  Popis: Sada pěnových razítek na textil 7ks. Velikosti: 4,5x5cm až 9,5x10cm. Tato razítka se dají použít při potisku na textil Na talířek nebo na speciální tác nanesete barvu na textil v tenké vrstvě. Razítko položte na tác s barvou (namočte v barvě). Barva musí být na talířku ve velmi tenké vrstvě. Otiskněte na textil. Postupujte dle instrukcí dané barvy na textil (např. zažehlete). Nevhodné pro děti do 3 let
 • Králík KUK MINDOK
  Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Králík Kuk je logická hra pro nejmenší děti. V krabici najdete 3 velké dřevěné díly krabice, roztomilého králíka a 60 zajímavých rébusů. Stojí králík na červeném, na žlutém nebo na modrém dílu? A dívá se skrz kruh, nebo skrz hvězdičku? S králíkem Kukem děti objevují úžasný svět třírozměrného prostoru.
 • Play Doh Dortíčková oslava Hasbro
  Dopřejte svým výtvorům sladkou jízdu na bláznivém Cupcake ruském kole. Když se dobroty zastaví, můžete je polít polevou, nebo posypat zdobením.
  Sada obsahuje: Hrací set, vytlačovátko, tvořítko ozdob, formy na mufiny, lžíci, naběračku, vidličku, váleček, 3 kelímky modelíny PLAY-DOH PLUS a 2 standardní kelímky modelovací hmoty PLAY-DOH.
 • Play Doh Bláznivé účesy Hasbro
  Vy jste šéf v bláznivém holičství, a to je čas, na co nejvíce barevné kreativní účesy. Rodina 3 postav velikosti náprstku a 6 Play-Doh barev vytvářejí spoustou možností zábavy. Stačí posadit svého zákazníka na židli, a pak klikou vytlačte nový účes! Když je čas na stříhání vlasů, ustřihni “vlasy” pryč a začni znovu! Playset obsahuje dva kusy kadeřnických křesel, 3 postavičky velikosti náprstku, dvě účesové formy, 4 stříhací nástroje a 6 kelímků PLAY-DOH modelíny.
 • Dětská SADA NÁŘÁDÍ + HELMA
  Sada plastového nářadí s helmou a opaskem.
  7 ks nářadí+ 1x helma+ 1x opasek
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: