Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Délka nohavice vnitřní:
Šířka přes boky:
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Teplé ponožky
  Nové, mnou ručně pletené ponožky s vlnou. Velikost 38-39, barva: šedo-zeleno-bílý melír. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Dámská sukně
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, hnědé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: výška 60cm, jde upravit nařasením, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 44cm, horní lem až 56 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, tmavě šedé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 59cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské, pánské ponožky s vlnou
  Nové, mnou ručně pletené, teplé ponožky s vlnou. Velikost 40-41, barva: modro-zeleno-hnědý melír, tmavší než na fotografii. Doporučuji praní na 30 st.C.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 52cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 53cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, smetanovo-hnědé, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni: výška 55cm, jde upravit nařasením.V horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské, dívčí návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, cihlové, melírované, velmi pružné, návleky na nohy, trochu světlejší než na fotografii. Velikost: výška 61cm, jde upravit nařasením, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 56 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, světle šedé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni, výška 59cm, jde upravit nařasením, v horním lemu je točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, zeleno-šedé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni, výška 43cm, jde upravit nařasením, v horním lemu je točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, bílo-modro-šedý melír, trochu tmavší než na fotografii. Velikost: výška 58cm, dá se upravit nařasením, obvod v klidu lem - 18cm, dá se natáhnout na 45cm, horní lem až 55 cm, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s přírodní vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, šedé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: výška 61cm, jde upravit nařasením, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 44cm, horní lem až 56 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, béžovo-šedý melír. Velikost: výška 79cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, béžovo-hnědý melír. Velikost: výška 74cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • 0331 ponožky
  Kód zboží:0331 celková délka od paty nahoru 15 cm délka chodidla 16-19 cm barva prskatá šedá teplé ,zimní
 • 0328 Dámské ponožky
  Kód zboží:328 celková délka od paty nahoru 40 cm délka chodidla 20-23 cm barva smetanová teplé ,zimní stav hezké neonošené
 • 0325 Dámské ponožky-teplé
  Kód zboží:325 celková délka od paty nahoru 31 cm délka chodidla 17-20 cm barva červená, teplé ,zimní, stav hezké neonošené
 • Dámská návleky na nohy merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, fialový melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost uni: výška 38cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.

 • Dámská dlouhé návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, bílo-šedý melír. Velikost uni: výška 78cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská dlouhé návleky na nohy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, šedo-bílý melír. Velikost: výška 80cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, zelený melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost: výška 47cm, obvod v klidu lem - 16cm, dá se natáhnout na 34cm, vzor v klidu 28cm, dá se natáhnout na 40cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.

 • Dámské návleky na nohy merino
  Nové,mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, fialový melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost: výška 34cm, obvod v klidu lem - 18cm, dá se natáhnout na 34cm, vzor v klidu 30cm, dá se natáhnout na 40cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, modrý melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost: výška 35cm, obvod v klidu lem - 16cm, dá se natáhnout na 32cm, vzor v klidu 30cm, dá se natáhnout na 40cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, šedé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: výška 57cm, jde upravit nařasením, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 44cm, horní lem až 56 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. 80% přírodní vlna, 20% akryl. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: