Přidat inzerát
Filtrovat můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků pod filtrem a potvrzení zeleným tlačítkem filtry
Cena:
Velikost (EU):
Velikost: XS 6XL
Délka:
Šířka:
Stav: Nový Špatný
Délka nohavice vnitřní:
Natažený pas:
Šířka přes boky:
Délka rukávu:
Barva:
Výrobce:
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 52cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost uni : výška 53cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, smetanovo-hnědé, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni: výška 55cm, jde upravit nařasením.V horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské kamaše
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné, velmi teplé kamaše, tmavě modrý + khaki melír, polopatentový vzor. Velikost M: délka 110cm, obvod pasu v klidu 64cm, obvod nataženého pasu až 108 cm, v pase vyměnitelná pruženka. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Doporučuji jemné praní, možno i v pračce - program na vlnu a sušit volně položené.
 • Dámská návleky na nohy s vlnou
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, světle šedé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost uni, výška 59cm, jde upravit nařasením, v horním lemu je točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné návleky na nohy, bílo-modro-šedý melír, trochu tmavší než na fotografii. Velikost: výška 58cm, dá se upravit nařasením, obvod v klidu lem - 18cm, dá se natáhnout na 45cm, horní lem až 55 cm, v horním lemu navlečena točená šňůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská halenka 100% bambus
  Nový, mnou ručně pletený letní top. Velikost S,M: délka 65cm, šířka přes hrudník 2x44cm, průramky 20cm. Krajkový vzor zakryje i menší bříško. Vhodný na samostatné nošení, nebo přes tričko s krátkým či dlouhým rukávem. Top měřený položený. Doporučuji ruční praní a sušit volně položené.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, béžovo-šedý melír. Velikost: výška 79cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy s merinem
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni, béžovo-hnědý melír. Velikost: výška 74cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské tričko Roxy
  Parkrat vzate, hezke, bez vad, umely material, vhodne nejen pro vodne sporty, vel.10, š.42,d.56,elasticke pruzne, posta 55
 • Dámské legíny
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, pružné kamaše, modro-fialovo-béžový melír, připomínající džínovinu. polopatentový vzor, v pase vyměnitelná pruženka, materiál bavlna + akryl. Vhodné na normální nošení, ale i jako teplé spodky např. pod montérky či jiné kalhoty. Velikost S,M: obvod pasu 62-100 cm. Doporučuji jemné praní, sušit volně položené. Já je peru v pračce, otočené do rubu, na 30 stupňů, vyždímám na 500 otáček a suším položené.

 • Dívčí - dámská čepice s merinem
  Nová, mnou ručně pletená čepice. Velikost uni: obvod v klidu 34cm. dá se natáhnout na 55cm, výška 22cm. Melír - oranžová, bílá, pink. Doporučuji ruční praní. Sušit volně položené.
 • Dámská čepice
  Nová, ručně pletená čelenka z tmavě šedého, melírovaného merina, velmi pružný vzor. Obvod v klidu 47cm. obvod hlavy 52-60 cm, šířka 9 cm. Doporučuji jemné praní a sušit volně položené.
 • Dámská šála
  Nový, strojově pletený, ručně dokončený nákrčník. Velmi pružný. Materiál 100% jemné, české merino, barva fialový melír. Doporučuji ruční praní, při praní v pračce použít program na vlnu.

  Velikost 2: obvod v klidu 26cm, natažený až 58cm, pro děti od 10 let, dámský.

  V nabídce jsou i jiné barvy a velikosti nákrčníků.

 • Dámská bunda
  Skoro nová, podšitá, jarní - podzimní, kratší bundička.
 • Dámské návleky na nohy merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, zelený melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost: výška 47cm, obvod v klidu lem - 16cm, dá se natáhnout na 34cm, vzor v klidu 28cm, dá se natáhnout na 40cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.

 • Dámské návleky na nohy merino
  Nové,mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, fialový melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost: výška 34cm, obvod v klidu lem - 18cm, dá se natáhnout na 34cm, vzor v klidu 30cm, dá se natáhnout na 40cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské návleky na nohy merino
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, návleky na nohy, modrý melír, velmi pružné, 100% merino. Velikost: výška 35cm, obvod v klidu lem - 16cm, dá se natáhnout na 32cm, vzor v klidu 30cm, dá se natáhnout na 40cm. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámská sukně
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, modro-bílé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: výška 60cm, jde upravit nařasením, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 42cm, horní lem až 54 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • 0029 Bílosmetanové tričko S Adidas Adidas
  kód zboží 0029 Barva: Bílá s černým lemováním Celková délka je 60 cm šířka přes prsa 2 x 46 cm materiál :91 % polyester 9 % elastan hezké jako nové
  Použita technologie Climalite-odvádí pot
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, ručně dokončené, šedé, melírované, velmi pružné, návleky na nohy. Velikost: výška 57cm, jde upravit nařasením, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 44cm, horní lem až 56 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. 80% přírodní vlna, 20% akryl. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
 • Dámské rukavice
  Nové, mnou strojově pletené béžovo-hnědé návleky na ruce. Jsou pleteny ze dvou velmi pružných vzorů. Velikost 38-39, dámské, dívčí, délka 32cm. Doporučuji jemné praní.
 • Dámské punčochy
  Nové, mnou strojově pletené, velmi pružné, dlouhé návleky na nohy, vhodné například k sukni. Velikost: výška 78cm, obvod v klidu lem - 20cm, dá se natáhnout na 40cm, horní lem až 60 cm, v horním lemu navlečena točená šńůrka. Návleky jsou postupně rozšiřované. Doporučuji jemné praní, nebo v pračce program na vlnu, sušit volně položené.
Zobrazit
nabídek, seřadit je podle

Do konce 2:13 min

Zobrazeno: x

Cena:

Doprava: